Ogłoszenie. Praca

P.W. „Nord-Ost” w Gołdapi poszukuje pracowników do Działu Planowania Produkcji i Zakupów.

 

Wymagania:

otwartość na nowe relacje i komunikatywność,
solidność i dobra organizacja pracy, także w zespole,
umiejętność budowania trwałych relacji z dostawcami,
znajomość MS Office,
zdolności analityczne.
Oferujemy:

·       pełen etat w oparciu umowy o pracę,

·       stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników,

·       świadczenia socjalne,

·       ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·       niezbędne narzędzia pracy.

 

CV prosimy wysyłać mailem na kadry@nord-ost.com.pl bądź dostarczyć osobiście do siedziby firmy ul. Strefowa 4, 19-500 Gołdap. Dodatkowe informacje pod numerem 87 615 05 93.

***

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.W. „Nord-Ost” Sp. z o.o. z siedzibą w Gołdapi ul. Strefowa 4 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest P.W. „Nord-Ost” Sp. z o.o. z siedzibą w Gołdapi ul. Strefowa 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

 

Powiązane artykuły