ZbitaSzybka.pl

Od 2014 roku ZbitaSzybka.pl sprawdza się w roli profesjonalnego serwisu urządzeń z portfolio Apple. Fakt ten mogą potwierdzić setki zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam swoje urządzenia. Pamiętaj, że najważniejsze to wybrać sprawdzone miejsce, które nie zrobi większego „kuku” Twojemu iPhone czy iPad.

 

 

 

 

Nasz profesjonalizm możliwy jest dzięki ludziom, którzy Tworzą to niezwykłe miejsce. Każdy z nas jest pasjonatem nowinek technologicznych, a to nie jest obojętne w tym fachu. Robimy to, co kochamy – przekłada się to bezpośrednio na traktowanie naprawianych urządzeń. Serwis iPhone to nasz znak rozpoznawczy, w końcu od tego wszystko się zaczęło. Nie ma się co dziwić, wszak nasze smartfony każdego dnia są narażone na różnego rodzaju uszkodzenia.

Najczęstszym jest oczywiście zbicie wyświetlacza, jest to newralgiczny punkt każdego telefonu. Nierzadko pojawiają się zalane urządzenia, których właściciele próbowali testować jego wodoodporność.

Musisz wiedzieć, że w każdym z naszych 9 punktów przyjmiemy Cię na siedząco. Jeśli zajdzie taka potrzeba, przyrządzimy dobrą kawę lub herbatę. Wszystko po to, by tak stresujące wydarzenie jakim jest naprawa drogiego urządzenia przebiegła komfortowo. Dodatkowo w upalne dni Wasz pobyt umili chłodne powietrze wydobywające się z klimatyzacji. W swojej ofercie mamy również dużo akcesoriów Xioami. Nie chodzi wyłącznie o inteligentne szczoteczki czy powerbanki. W niektórych punktach możesz zakupić oczyszczacze powietrza, które przydadzą się w szczególności alergikom i astmatykom.

Tak, naprawa iPhone, iPad, Macbook czy iMac to nie jedyne urządzenia, którymi się zajmujemy. W rękach naszych specjalistów naprawisz produkty takich firm jak: Huawei, Samsung, Sony czy Xioami. Dodatkowo zajmiemy się Twoimi akcesoriami. Kable od zasilaczy czy ładowarek od iPhone’a nie stanowią dla nas żadnego problemu. O ceny możecie śmiało pytać na naszym fanpage’u, infolinii czy mailu. Tak, ZbitaSzybka.pl to nowe podejście na rynku zewnętrznych serwisów urządzeń Apple. Serwis iPhone w ZbitaSzybka.pl

Naprawa iPhone realizowana jest w jednym z 9 punktów w całej Polsce. Znajdujemy się w: Warszawa, Bydgoszcz, Rzeszów, Kraków, Gdynia, Gdańsk Główny, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź oraz Katowice. Niewykluczone, że w kolejnych miesiącach/latach ZbitaSzybka.pl powiększy się o kolejne punkty na mapie naszego kraju. Jeśli jednak mieszkasz daleko od wymienionych miejscowości nadal nic nie tracisz. Możesz wysłać swoje urządzenie pocztą z opisem usterki. Na miejscu Twój sprzęt przejdzie kompleksową ekspertyzę, zostaniesz powiadomiony o jego stanie i kosztach ewentualnej naprawy. Po wszystkim odeślemy iPhone’a, iPad’a, Macbook’a, iMac’a czy iPod’a wprost do Twoich rąk.

Jeśli interesuje Cię nasze codzienne życie, zacznij śledzić nasze kanały social media. Jesteśmy na Facebook’u, Instagramie oraz naszej stronie internetowej. Chcąc zasięgnąć informacji ze świata technologii, zapraszamy Cię na naszego bloga. Tak, ponad rok temu zdecydowaliśmy się na otworzenie bloga, który przyciągnie do nas ludzi żądnych najświeższych informacji ze świata technologii. Jeszcze słów kilka na temat naszych salonów. Specjalnie dla Was zunifikowaliśmy ich wygląd. Wszystko po to, byś w każdym z punktów czuł się jak w znanym Ci miejscu. Zmieniamy się dla Was – klientów – abyście nie martwili się, że kiedykolwiek znikniemy z polskiego rynku.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące ZbitaSzybka.pl śmiało dzwoń: +48 799 399 101, +48 792 11 44 44, +48 22 23 02 022 lub pisz maila: ok@zbitaszybka.pl

 

Ogłoszenie płatne

Powiązane artykuły