Ogłoszenie – PWiK

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Gołdapi poszukuje pracownika na stanowisko monter konserwator sieci wodociągowej (TEREN)

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

– prowadzenie prac montażowych, remontowych i konserwacyjnych na sieci wodociągowej wraz z przyłączami,

– prowadzenie czyszczenia sieci wodociągowej,

– przeglądy sieci wodociągowej,

– odczyty wodomierzy, wystawianie faktur, zbieranie pieniędzy (częściowo funkcja inkasenta)

Wymagania:

– wykształcenie minimum zawodowe,

– prawo jazdy kategorii B, mile widziana kategoria C,

– doświadczenie pracy na takim samym lub podobnym stanowisku,

– dyspozycyjność oraz predyspozycje do pracy w trudnych warunkach terenowych i pogodowych (praca w ruchu ulicznym, w dni wolne od pracy).

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV  w siedzibie PWiK Gołdap lub na adres: PWiK Spółka z o.o. w Gołdapi ul. Gen. Sikorskiego 9A 19-500 Gołdap, lub drogą elektroniczną – pwik@pwik.goldap.pl do 09.11.2018 r. do godziny 15.00

Odpowiadamy na wybrane oferty. Zapewniamy dyskrecję.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli wraz z podpisem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Powiązane artykuły