Szanowni Wyborcy,

Minęło osiem lat odkąd reprezentuję mieszkańców gminy jako radny. Przez ten czas zdążyliście mnie poznać, mogliście obserwować jak pracuję, jak wykonuję mandat radnego. Choć nigdy w przedwyborczych kampaniach nie obiecywałem Wam niczego, pracę moją i jej efekty widać wokół nas, w Galwieciach, a także w wielu innych miejscach gminy. Oczywiście nie byłoby tych efektów bez Waszej aktywności, zgłaszania potrzeb, pomysłów oraz bez wsparcia ze strony innych radnych i samorządu Gminy.

 

 

 

Nasz okręg wyborczy znacznie się powiększył, jestem jednak pewien, że pomimo to, jeśli zechcecie poprzeć mnie w wyborach, nie zabraknie mi energii aby pracę swoją skierować równie aktywnie także na nowe jego obszary. Wierzę, że przy dobrej i rozsądnej współpracy z mieszkańcami, sołtysami i władzami gminy również i w kolejnych latach efekty będą widoczne. Także i tym razem nie obiecuję Wam niczego, jedynie to, że jako Wasz radny będę nadal pracował co najmniej tak jak dotychczas.

Przed nami kolejne lata i kolejne potrzeby. Pozwólcie mi zająć się ich spełnianiem, z pożytkiem dla nas wszystkich. Przez osiem lat byłem dla Was, teraz proszę byście Wy zrobili coś dla samych siebie – 21 października pójdźcie na wybory i oddajcie swój głos.

 

Z poważaniem,

Jan Steć

Ogłoszenie płatne finansowane przez KWW Wspólna Gołdap


Ogłoszenia

Powiązane artykuły