Podziękowanie

W imieniu GoldMedica Sp. z o.o. składam podziękowanie Panu Andrzejowi Tobolskiemu radnemu Rady Miejskiej Gołdapi za przekazanie diet radnego w wysokości 6000,00 złotych z przeznaczeniem na potrzeby Oddziału Pediatrycznego oraz za przekazanie darowizn rzeczowych (lodówka, telewizor, niszczarka do dokumentów), życząc jednocześnie wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

Z wyrazami szacunku

Prezes GoldMedica Sp. z o.o. w Gołdapi

Wiesław Jurgielewicz

 

 

 

 

 

Ogłoszenie płatne

Powiązane artykuły

18 komentarzy do “Podziękowanie

 1. goldap

  czy opluwacze mają coś do powiedzenia !? gdyby choć część pieniędzy z patologii przez niego nagłaśniana poszła na szpital to może byśmy go ocalili. może trzeba pana oceniać pozytywnie, a nie na siłę dyskredytować, pozdrawiam

   
 2. Kinga

  Postawa godna naśladowania czy jednak wybory nie są przypadkowym terminem podziękowań. Dziwny zbieg okoliczności i przez to odczuwam mieszane odczucia co do prawdziwych intencji darczyńcy.

   
 3. Iwona

  Nic nie da – źle, da – też źle. Cokolwiek by człowiek nie zrobił to zawsze znajdą się niezadowoleni i szukający podtekstu.

   
 4. Iza

  Pan Tobolski robi to od ponad roku ,a skoro kończy się kadencja ma prawo podsumować swoje działania w tej dziedzinie. To wy jesteście czymś zbulwersowani.Dla mnie i moich dzieci to godne szacunku.

   
 5. Pełen szacunku

  Ręce opadają
  Tobolski kłamie, opluwa innych, obraża i teraz na niecały miesiąc przed wyborami zamieszcza płatne ogłoszenie o tym jaki to z niego Owsiak.
  Przypomnę mu zatem przypowieść o faryzeuszu:
  Przypowieść o faryzeuszu i celniku
  Tym natomiast, którzy byli przekonani o swej sprawiedliwości, a innymi gardzili, powiedział taką przypowieść: „Dwóch ludzi weszło do świątyni, aby sie modlić: jeden był faryzeuszem, a drugi celnikiem. Faryzeusz skupiony na sobie tak sie modlił: ‚Boże, dziękuję Ci, że nie jestem jak inni ludzie: zdziercy, niesprawiedliwi, cudzołożnicy, albo jak ten celnik. Poszczę dwa razy w tygodniu, daję dziesięcinę ze wszystkiego, co nabywam’ . Celnik natomiast stał z daleka i nie śmiał nawet oczu podnieść ku niebu, ale bił się w piersi, mówiąc: ‚Boże, bądź miłosierny dla mnie, grzesznego’. Mówię wam: Ten odszedł do domu usprawiedliwiony, nie tamten. Bo każdy kto się wywyższa, będzie poniżony; a kto się uniża, bedzie wywyższony.

  Ewangelia wg Sw. Łukasza, 18 , 9-14
  Jest wielu, którzy oddają swój wdowi grosz i nie wykupują ogłoszenia w internecie.
  Ponad 2000 lat minęło, a Ewangelia jakby dziś była napisana.

   
 6. ktoś

  Który inny radny czy Burmistrz zrobił takie darowizny w swojej kadencji?Proszę wymienić z nazwiska!

   
  1. Anka

   Takich nie. Inne i owszem. Wystarczy spytać o to publicznie np na Sesji Rady. Bo nikt przyzwoity tutaj chwalić się tym nie będzie, bo nie wypada!

    
 7. Jola

  Milej widziana bylaby prawdomownasc Pana Tobolskiego a wlasciwie wystarczyloby zeby nie klamal donoszac do prokuratury. Oszczerstw i klamstw nie odkupi filantropia na pokaz. Wyjatkowe zaklamanie…

   
 8. Kazio

  Mareczku M czytaj pelen szacunku daj juz spokój Jestes przesiakniety nienawiścią do Tobolskiego za odsuniecie od koryta .Wstyd i brak pokory Tobolski w porownaniu do innych ma charakter

   
 9. Zygi

  Pan Mareczek pisze pod nazwiskiem a Pan Tobolskil rzuca oszczerstwa i klamie w sprawie wielu innych osób. Na szczescie to jest do zweryfikowania i podobno w sprawa Pana Mareczka zakonczyla sie dla Pana Tobolskiego dosc bolesnie…taka filantropia wymuszona przez sadpozdrawiam kaziu (?)

   
 10. Andrzej

  Nie bardzo mi wypada komentować pod swoim ogłoszeniem płatnym ,ale nie pozwolę na haniebne oszczerstwa Zygi i innych moich „miłośników:.
  Darowizn na rzecz szpitala udzielam od zeszłego roku z własnej nie przymuszonej woli.Wasza patologiczna nienawiść ukryta pod anonimowymi komentarzami nie osłabi mnie w dalszym naprawianiu szkód po mirosiewie.
  Obecnie kandyduję z okręgu Hołdyńskiego i wierzę ,że wyborcy mi zaufają.
  Zapraszam kandydata na Burmistrza W.Hołdyńskiego do debaty publicznej
  w dniu 6 pażdziernika w restauracji Turystyczna oraz do spotkań ze Wspólnotą Mieszkaniową Warszawska 1. Czekają tam ci którzy dopłacili blisko 30 tys zł za energię cieplną i żądają naprawienia szkody.
  Andrzej Tobolski

   
 11. Marek

  Szanowny Panie Redaktorze
  W związku z tym, iż uważam, że zamieszczanie płatnych oświadczeń kandydatów na radnych w czasie kampanii wyborczej, bez podawania, że jest to materiał wyborczy i bez podania który komitet to finansuje, jest sprytnym posunięciem pana Tobolskiego, który zażyczył sobie pod ta informacją komentarzy proszę o:
  1) Wycofanie z portalu tego materiału.
  2) Albo o zamieszczenie dla zachowania równości szans, bez trybu kampanii wyborczej mojego płatnego oświadczenia co najmniej na tak długi czas i w podobnie atrakcyjnym miejscu co doniesienie Tobolskiego o swojej chwalebnej działalności.
  Poniżej treść oświadczenia

  „Stwierdzam, iż Andrzej Tobolski jest wielokrotnym kłamcą, obraża wielu ludzi, insynuuje, rzuca kłamliwe oskarżenia na wielu porządnych ludzi, a niewielu ma czas i cierpliwość na włóczenie się z nim po sądach. Ja na taki krok zdecydowałem się po kilku latach permanentnych i nieprawdziwych ataków. Wygrałem z nim sprawę w sądzie o zniesławienie, zarówno w pierwszej jak i drugiej instancji.
  Częste obcowanie z tym człowiekiem nawet poprzez uczestnictwo w rozprawach sądowych to nie jest świat mój ani innych normalnych ludzi. To była trauma. Ale było warto.
  Andrzej Tobolski jest wielokrotnym kłamcą.”

  Proszę o obciążenie mnie odpowiednią, zgodną z taryfikatorem opłatą za to ogłoszenie. Aha. To czy mają być komentarze, czy też nie pozostawiam do dyspozycji Szanownego Pana Redaktora.
  Z wyrazami szacunku

  Marek Aleksander Miros

   
  1. To jest prywatne ogłoszenie płatne – Pańskie również zamieszczam jako płatne.

    
 12. WYBORCA

  Panie Andrzeju.
  Aby rozwiać wątpliwości, że pana gest nie jest tyko „podpuchą” i płatną reklamą wyborczą ponad prawnie dopuszczalny limit wyborczy, to moim zdaniem powinien pan opublikować wszelkie potwierdzenia wpłat na konto gołdapskiego szpitala. Szczególnie chodzi tu o systematyczność przekazywania pańskich diet radnego oraz pokazanie niedowiarkom (którym też jestem i ja), że pierwsze wykonywane przez pana wpłaty na rzecz gołdapskiego szpitala były realizowane już ponad rok temu. Tak dla podstawowych, biblijnych zasad uczciwości, tak jest tak, nie jest nie. I również dla czystości wydatków na reklamę wyborczą. Bardzo proszę.

   
 13. Wróbelek

  Gest super, aczkolwiek w dobre intencje tego Pana nigdy nie uwierzę. Panie Tobolski skończ Pan robić z Gołdapian idiotów i obrażać ich inteligencję. Data „podziękowania” nie ma tu przecież żadnego znaczenia (haha). Jak chcesz być Pan dalej celebrytą, to uderzaj do Warszawy, a od Gołdapi wara! Człowiek, który traktuje innych ludzi jak śmieci, a nawet im grozi nie powinien być w ogóle dopuszczony do głosu. Bez pozdrowień!

   
 14. GG

  Panie Dyrektorze Jurgielewicz! Jak Pan się czuje przy goleniu, patrząc sobie w oczy?

   
 15. Lea

  Pan Jurgielewicz nie jest dyrektorem lecz prezesem 🙂
  Po drugie pan Tobolski za nim został radnym, zadeklarował, że diety radnego będzie wpłacał na szpital. Słowa dotrzymał! Skąd raptem ten „heit” z Waszej strony? Wiadomo, że były burmistrz czyni to za przegrane wybory a reszta?
  Jak widać krytykować władzy nie można. Trzeba zgadzać się ze wszystkim i być uległym.
  To jest brutalne, ale jeśli ludzie chcą oczekiwać od władzy odpowiedzialności, powinni ją krytykować bądź chwalić.
  Najśmieszniejsze jest to, że te niektórzy kandydaci, którzy zapewniają o swojej uczciwości są prawdziwymi kłamcami.
  Panie Tobolski – szlachetny gest – godny pochwały 🙂
  Może niech i inni radni pochwalą się co zrobili dla innych 🙂

   
  1. Tłumacz

   Wytłumaczę Ci to. Wyobraź sobie że wszystkim rozpowiadam że okradłaś kogoś a potem przepiłaś te pieniądze. Wydaję nawet na ten temat durną ulotkę. Takie mam hobby. Wstaję rano i wymyślam kogo by tu zgnoić. Lubisz mnie? Szanujesz? Nie sądzę!!