Wybrano Miss Warmii i Mazur 2017!

W sobotę (9 grudnia) w Hotelu Kopernik w Olsztynie odbyła się dwudziesta siódma gala konkursu Miss Warmii i Mazur. Osiemnaście kandydatek walczyło o tytuł Miss naszego regionu oraz o główną nagrodę – bezpośredni wyjazd na konkurs międzynarodowy i reprezentowanie Polski oraz województwa. Pretendentki do tytułu najpiękniejszej na Warmii i Mazurach, zaprezentowały się m.in. w strojach wieczorowych, sukniach koktajlowych i kostiumach kąpielowych.

 

 

 

 

Duże ożywienie wśród licznie przybyłej publiczności wzbudził pokaz olsztyńskiego salonu „Anett”, który niczym nie ustępował widowiskiem listopadowemu pokazowi Victoria’s Secret w Szanghaju.

Galę poprowadził prezenter telewizyjny znany między innymi z „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki. Wśród występujących na scenie znaleźli się tancerka samby Katarzyna „Kashira” Stocka i iluzjonista Adrian Pruski. Wśród licznie zgromadzonej publiczności mogliśmy spotkać laureatki z lat ubiegłych w tym Monikę Ciołkowską – Miss Warmii i Maur 2016, Monikę Kościuszkiewicz – Miss Warmii i Mazur 2007, Ewę Wasilewską – Miss Warmii i Mazur 2006 oraz jedyną jak dotąd z regionu, Miss Polski Nastolatek Magdalenę Krzywdę.

Nowa Miss Warmii i Mazur Aleksandra Grysz ma 21 lat, 175 cm wzrostu i pochodzi z Iławy. Studiuje na 3 roku zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Interesuje się sportem i zdrowym odżywianiem. Poza nauką prowadzi zajęcia fitness na trampolinach.

Autor zdjęć: Adrian Biema / BIEMA.PL

Wszystkie panie w wieku od 14 do 28 lat chcące zostać następczynią Aleksandry Grysz zapraszamy do udziału w castingach do przyszłorocznej edycji wyborów Miss Warmii i Mazur. Aby się zgłosić wystarczy wypełnić formularz na stronie www.missmazur.eu.

 

Wyniki wyborów Miss Warmii i Mazur 2017:

Miss Warmii i Mazur –  Aleksandra Grysz;

I Wicemiss Warmii i Mazur –  Patrycja Sobocińska;

II Wicemiss Warmii i Mazur – Adrianna Jaros;

III Wicemiss Warmii i Mazur –  Daria Patka.

 

Tytuły komplementarne:

Miss Publiczności – Karolina Marczyńska;

Miss Bikini – Vanessa Krucinska;

Miss Foto – Ewelina Krzak;

Miss Internautów – Dominika Bilska;

Miss Azulena – Maria Płatek.

 

Powiązane artykuły