Powiązane artykuły

8 komentarzy do “

 1. pit

  ŚPIJ W SPOKOJU (*)

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Zbigniew

  Wyrazy głebokiego współczucia

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Jakub Żynda

  O śmierci mojej siostry poinformował nas lekarz który przyjechał z Olecka, NIKT z „oficjeli” firmy Nord Ost nie wyszedł do czekającej przed zakładem kilka godzin rodziny, NIKT nie zaproponował głupiej herbaty dla matki czekającej na swoją córkę. Staliśmy pod płotem czekając na decyzję prokuratora odnośnie ciała. Gratulacje dla Oficjeli Firmy Nord Ost takiego podejścia do człowieka, widać co jest dla nich najważniejsze. Dopiero po mojej interwencji otwarto (bez obecności nikogo z rodziny) szafkę mojej siostry i wydano nam jej rzeczy. Dziękuję ludziom którzy nam pomogli….

  A wam, którym wydaje się, że stoicie ponad Nami, szarymi ludźmi, wam na których samochody i domy pracują nasze rodziny, matki, ojcowie, córki i synowie, życzę aby u schyłku waszego życia gdy już wyciągnięcie rękę po ostatnią szklankę wody, nie znalazł się NIKT kto wam tą szklankę poda tak jak NIKT nie wyszedł do rozpaczającej matki. Wy wszyscy, którzy pracą naszych rodzin nabijacie sobie kabzę i jeździcie samochodami o których my nawet nie marzymy, zdajcie sobie sprawę że to praca rąk naszych rodzin daje wam i waszym rodzinom chleb.

  To nie wy karmicie Nas, to My pracujemy na was.

  Trochę szacunku dla człowieka który cię karmi.

  To moje prywatne zdanie mam do niego prawo a jeśli ktoś się z nim nie zgadza to jego prywatna tragedia, niech podaje mnie do sądu, niech usuwa komentarze, niech dalej żyje w swoim idealnym świecie.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. koleżanka

  Drogi Jakubie .wyrazy współczucia z powodu smierci siostry …ale zamiast pisac takie glupoty napisz lepiej kiedy i gdzie mozemy pozegnać Kasię..napisz jakis nekrolog . bo to co piszesz w emocjach ..co jest zrozumiale, ale to przykro czytac jeszcze przed pochowaniem Kasi.moze poczekaj na pochówek pozegnanie , ..jeszcze raz kondolencje rodzinie.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Teresa

  Szanowna koleżanko.

  Może to są emocje, ale nie możesz odmówić Jakubowi prawa do takiej refleksji.
  Znam tą firmę i wiem, że tak własnie mogło byc.
  Smutne .
  Wyrazy współczucia dla rodziny.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. Jakub Żynda

  Droga „koleżanko” do dzisiaj nie było wiadomo dokładnie kiedy będzie pogrzeb bo dopiero dzisiaj prokurator oddał nam ciało Kasi. Gdy już było na miejscu sam osobiście rozwiesiłem klepsydry w mieście. A co do głupot, to wypraszam sobie, żadne słowo które napisałem nie jest niezgodne z prawdą, tak było naprawdę i takie było podejście firmy do nas stojących pod Nord Ost. Niewątpliwie są w tym tekście emocje ale tu właśnie o emocje chodzi i nie tylko poszkodowanych ale również tych którzy albo na te emocje są odporni albo nie stać ich na ludzkie odruchy. Dobrze że pogoda się poprawiła, to nie musieliśmy stać na mrozie.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 7. Jakub Żynda

  https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/1511060_778964348877098_402066757740725833_n.jpg?oh=1cb51631ffa1d58e940260d75bb6d555&oe=55B355C8&__gda__=1438188489_7f1d3a39343715b127f7e1fa3f27dada

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 8. tama do Jakuba

  Nie znam Pana, ale jestem z Panem w tym strasznym cierpieniu, Panie Jakubie, wyrazy współczucia. Trudno mi jest nawet sobie wyobrazić co przeżywa Wasza rodzina.
  No, ale oczywiście znajdzie się jakaś głupia „koleżanka”, pouczająca, jak należy się zachować i co czuć w tak straszliwej traumie. Na szczęście jeszcze nie ma nakazu jak każdy ma przeżywać śmierć najbliższych. Tylko arogant może instruować osobę dotkniętą cierpieniem i w takiej sytuacji. Co za tupet?! Ludzie chyba już nie umieją nawet współ – czuć.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...