Pracowite święta gołdapskich policjantów

napis-policja-11Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia w naszym regionie przebiegły dla miejscowych policjantów dość pracowicie. Funkcjonariusze z gołdapskiej komendy podjęli 63 interwencje w tym 14 domowych. Zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców. Przez te kilka świątecznych dni w policyjnej celi noce spędziło trzech mieszkańców powiatu gołdapskiego.

Kolejne święta za nami. Te kilka dni w powiecie gołdapskim dla miejscowych policjantów przebiegły dosyć pracowicie. Funkcjonariusze podjęli 63 interwencje z których 14 było domowych. Najwięcej zgłoszeń dotyczyło zakłócenia ładu i porządku publicznego oraz awantur wszczętych często przez nietrzeźwych domowników. I i II dnia świąt trzech mężczyzn trzeźwiało w policyjnej celi. Nie obyło się również bez nietrzeźwych kierujących.

W wigilijną noc (24/25 grudnia) policjanci ogniwa patrolowo–interwencyjnego po krótkim pościgu zatrzymali kierowcę osobowego audi. 27-letni Kamil W. uciekał, bo był pijany. Badanie wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu. Ponadto mężczyzna wsiadł za kierownicę nie posiadając do tego uprawnień a audi przewoził czterech pasażerów.

Kolejnym nietrzeźwym kierującym okazał się być 40-letni obywatel Niemiec który 26 grudnia około 6:45 na gołdapskim przejściu granicznym kierował mercedesem mając blisko promil alkoholu w organizmie. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły