Przypominamy o „Ek-pikniku”

EKOPIKNIK15-150x150

EKOPIKNIK15-150x150Z okazji Światowego dnia Ziemi  27 kwietnia 2013 r. na placu Zwycięstwa w Parku Miejskim odbędzie się spotkanie „Eko-piknik – dziedzictwo natury i rzemiosła”. Wydarzenie organizuje Starostwo Powiatowe w Gołdapi i Gołdapski Fundusz Lokalny.

W związku z powyższym zapraszamy organizacje pozarządowe, instytucje kultury, szkoły, nadleśnictw i inne podmioty zajmujące się szeroko pojmowaną ekologią i produktami lokalnymi do aktywnego uczestnictwa w kolejnym „Eko-pikniku”. Celem Spotkania jest promocja działań zgodnych z naturą, ekologicznym sposobem życia oraz ochrona dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego naszego regionu.

Pragniemy przygotować szeroki wachlarz działań kulturalnych i edukacyjnych gwarantujących naukę i zabawę dla uczestników. Przygotowujemy prezentacje organizacji i instytucji zajmujących się gospodarką zasobami naturalnymi i ekologią, pokazami dawnych zawodów, stoiska ze sztuką, rękodziełem i zdrową żywnością. Prezentacjom tym towarzyszyć będzie żywa etno muzyka.

Udział w „Eko-pikniku 2013″ dla podmiotów niekomercyjnych jest bezpłatny.

Zapraszamy do współudziału w „Eko-pikniku 2013” oraz przesyłanie informacji dotyczących sposobu włączenia się w te wydarzenie. W załączeniu formularz zgłoszenia.

Na zgłoszenia mailowe czekamy do dnia 19 kwietnia 2013 r.


Aktualności

Powiązane artykuły