Nasi pingpongiści w Białymstoku

W weekend (17/19 lutego) w Białymstoku odbywał się 3 Grand Prix Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. Reprezentowała nas czwórka: Natalia Bogdanowicz, Artur Gromek (oboje Warmia Lidzbark Warmiński), Zofia Madej (Dekorglass Działdowo) i Dawid Chilicki (Jantar Gołdap). Dawid Chilicki rozegrał znakomite zawody o włos przegrał awans do turnieju finałowego.

Mateusz Marcinkiewicz w eliminacjach wygrał dwa pojedynki, przegrał dwa i w barażu o wejście do turnieju głównego przegrał 3-1 i odpadł z zawodów. Dawid i Mateusz w marcu wystąpią w mistrzostwach województwa a w kwietniu w mistrzostwach polski. Na sukces jest jeszcze czas, chłopcy rywalizują z zawodnikami o rok starszymi w kategorii młodzików.