Pływacy z SP5 na Mistrzostwach Województwa

W poniedziałek 11 grudnia w Olecku odbyły się Mistrzostwa Województwa w Pływaniu. Gimnazjaliści ze szkoły Podstawowej nr 5 stanęli na podium w dwóch konkurencjach. Janusz Stepanik wygrał 52 m stylem grzbietowym z czasem 36,68 s. mKacper Zduniewicz zajął II miejsce na 50 m stylem klasycznym z czasem 38,68 s.

Czwarte miejsce w województwie warmińsko-mazurskim zajęła sztafeta chłopców  6×50 m, w składzie: Kacper Skrodzki, Kacper Zduniewicz, Miłosz Januszkiewicz, Dominik Milanowski, Janusz Stepanik, Jakub Sewioło.

Również czwarte miejsce w województwie zajął Kacper Skrodzki na dystansie 50 m stylem dowolnym z czasem 32,2 s.

Drużyna pływaków wróciła do szkoły z dwoma pucharami. Gratulujemy zawodnikom i nauczycielowi Jerzemu Grzelce.