Rozpoznajesz tego mężczyznę? Jest podejrzany w sprawie kradzieży

Jeśli rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia zadzwoń. Policjanci z Gołdapi zajmujący się sprawą kradzieży pieniędzy i roweru, proszą o pomoc w zidentyfikowaniu sprawcy.

 

 

Gołdapscy policjanci dążą do ustalenia tożsamości mężczyzny, który w jednej z miejscowości w gminie Gołdap dokonał zuchwałej kradzieży. Miesiąc temu – we wtorek (08.08.2017), w m Pogorzeli, mężczyzna wykorzystując życzliwość pokrzywdzonego dopuścił się zuchwałego przywłaszczenia pieniędzy i roweru.

Policjanci w tej sprawie przeprowadzili szereg czynności, które nie pozwoliły jednak jednoznacznie wskazać osoby odpowiedzialnej za dokonanie tego przestępstwa. Funkcjonariusze ustalili natomiast, że mężczyzna widziany był w jednym ze sklepów przy jednostce wojskowej w Węgorzewie.

Dysponujący wizerunkiem sprawcy policjanci z Gołdapi zwracają się o pomoc do osób, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości lub miejsca pobytu.

W tej sprawie należy skontaktować się z funkcjonariuszami (także anonimowo) dzwoniąc pod nr telefonu 87 615 54 00, 997, 112 lub stawiając się osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Gołdapi przy ul. Mazurskiej 33.
Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły