Trzech gołdapian z tytułem Mistrza Polski Służb Mundurowych w Kick-Boxingu

W dniach 16-18 czerwca w Nisku odbywały się V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kick-Boxingu. W turnieju udział wzięło 133 zawodników i zawodniczek reprezentujących różne formacje oraz służby. Wydarzenie było zorganizowane pod patronatem Polskiego Związku Kick-Boxingu.

Głównym organizatorem, jak w latach poprzednich, była Służba Więzienna. Na turnieju nie mogło zabraknąć gołdapian, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony i aż trzech z nich wywalczyło pierwsze miejsce, dzięki czemu uzyskali tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych. A oto wyniki:

I miejsce st. szer. Damian SZAFRAN, reprezentujący 15. Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy (Damian już po raz 5 brał udział w tego typu mistrzostwach i czterokrotnie stał na najwyższym podium, raz tylko przegrał w finale, trzykrotnie z rzędu jest niepokonany w wadze – 84 kg).

I miejsce st. kpr. Krystian Matyszczyk, reprezentujący również 15. Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy (Krystian trzeci raz staruje w imprezie tego typu i trzykrotnie stał na najwyższym podium w wadze +94 kg).

I miejsce Adam Chrzanowski, gołdapianin reprezentujący Komendę Stołeczną Policji w Warszawie (Adam otrzymał również puchar za najlepszego zawodnika mistrzostw, po raz drugi brał udział w takiej imprezie. W ubiegłym roku zajął II miejsce w wadze -94 kg)

III miejsce kpr. Sebastian Wiszniewski, gołdapianin reprezentujący 11. Mazurski Pułk Artylerii w Węgorzewie (Sebastian po raz drugi brał udział w mistrzostwach służb mundurowych i podobnie jak w poprzednim roku uzyskał wywalczył III miejsce)