Wystąpili w trzech turniejach tenisa stołowego

W weekend poprzedzający święta zawodnicy z Gołdapi wystąpili w trzech turniejach tenisa stołowego. Ośmiokrotnie stawaliśmy na podium.

I Memoriał im. Piotra Dawida Puchlika w Tenisie Stołowym w Słobódce

7 kwietnia na hali Zespołu Szkół w Słobódce został rozegrany I Memoriał im. Piotra Dawida Puchlika. Zawody zostały rozegrane w 6 kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe chłopcy i dziewczęta, szkoły ponadpodstawowe chłopcy i dziewczęta oraz open kobiety i mężczyźni. W turnieju udział wzięło 63 zawodników reprezentujących Gołdap, Raczki, Słobódkę, Jasionowo, Pisanice i Kazlu Ruda (Litwa)

Wyniki

Kategoria SP chłopcy:

Miejsca 9-12 – Pawlukanis Dawid i Laskowski Szymon ze Słobódki.

Miejsca 7-8 – Ziarko Maciej – Pisanica i Bobrowski Igor – Słobódka.

Miejsca 5-6 – Święcki Dominik – Gołdap i Marcinkiewicz Mateusz – Gołdap.

Miejsce 4 – Chilicki Dawid – Gołdap.

Miejsce 3 – Rutkowski Marcel – Pisanica.

Miejsce 2  – Markowski Dominik – Pisanica.

Miejsce 1 – Malinowski Kacper – Pisanica.

 

Kategoria dziewczęta SP:

 

Miejsce 5 – Tylenda Patrycja – Słobódka.

Miejsce 4  – Kosicka Weronika- Słobódka.

Miejsce 3 – Dębska Ewa – Jasionowo.

Miejsce 2 – Skarżyńska Maria – Pisanica.

Miejsce 1 – Jankowska Julia – Gołdap.

 

Kategoria szkoły ponadpodstawowe dziewczęta:

 

Miejsca 9-12 – Falko Natalia – Raczki, Żeglyte Sandra – Kazlu Rudos (Litwa), Kuszel Urszula – Raczki.

Miejsca 7-8 – Iwanowska Katarzyna – Raczki i Karpauskaite Ausra – Kazlu Rudos (Litwa).

Miejsca 5-6 – Fidrych Izabela – Raczki i Petkeviciute Monika – Kazlu Rudos (Litwa).

Miejsce 4 – Kosicka Zuzanna – Śłobódka.

Miejsce 3 – Staśkiewicz Kinga – Słobódka.

Miejsce 2 – Wasilewska Anna – Słobódka.

Miejsce 1 – Szymelewicz Aleksandra – Słobódka.

 

Kategoria szkoły ponadpodstawowe chłopcy:

 

Miejsca 13-16 – Jankowski Krzysztof – Raczki, Stalioraitis Juozas – Kazlu Rudos (Litwa), Stalioraitis Jonas – Kazlu Rudos (Litwa) i Nejus Elvinas – Kazlu Rudos (Litwa).

Miejsca 9-12 – Sitko Dawid – Raczki, Grygieńć Maciej – Słobódka, Stankiewicz Marek – Raczki i Kazakevicius Dziugas – Kazlu Rudos (Litwa).

Miejsca 7-8- Kruszniewski Oskar – Raczki – Grabowski Patryk – Słobódka.

Miejsca 5-6 – Jarzyna Damian – Gołdap i Misun Kacper – Gołdap.

Miejsce 4 – Wasilewski Bartosz – Słobódka.

Miejsce 3 – Aksinowicz Piotr – Słobódka.

Miejsce 2 – Kozłowski Kamil – Słobódka.

Miejsce 1 – Domalewski Damian.

 

Kategoria open kobiety:

 

Miejsce 2  – Szymelewicz Aleksandra – Słobódka.

Miejsce 1 – Wasilewska Anna – Słobódka.

 

Kategoria open mężczyźni:

 

Miejsca 17-24 – Wasilewska Anna, Bobrowski Igor i Waszkiewicz Rafał.

Miejsca 13-16 – Staszkiewicz Dariusz, Dębski Piotr, Scięgaj Adam, Domalewski Damian.

Miejsca 9-12 – Barszczewski Jakub, Szymelewicz Aleksandra, Kozyra Łukasz, Karniej Andrzej.

Miejsca 7-8 – Kozłowski Kamil, Skrzekut Roman.

Miejsca 5-6 – Aksinowicz Piotr i Różycki Marek.

Miejsce 4 – Bronakowski Michał.

Miejsce 3 – Chlebus Marcin.

Miejsce 2 – Żyliński Kazimierz.

Miejsce 1  – Szymański Karol.

W sobotę (8 kwietnia) w Hali Miejskiej odbyły się zawody – Otwarte Mistrzostwa Węgorzewa w Tenisie Stołowym III Memoriał im. Grzegorza Kokochy. W Memoriale wystapili zawodnicy reprezentujące różne miejscowości spoza Węgorzewa – Giżycko, Gołdap, Ełk, Olecko, Perły, Boćwinkę, Gawliki Wielkie, Koźlak, Popioły, Banie Mazurskie, Krasnopol, Suwałki, Srokowo, Pozezdrze, Korsze, Sobiechy i Stawiska.

W kategorii open kobiet pierwsze miejsce zajęła Alicja Kulinek z Węgorzewa, natomiast wśród mężczyzn to Robert Karniej z Olecka.

Klasyfikacja końcowa turnieju

Kategoria dziewczęta kl. I – III

I miejsce Justyna Ćwik  (Boćwinka)

Kategoria chłopcy kl. I – III

I miejsce  Bartosz Zięba (Giżycko)
II miejsce Kacper Święcki (Gołdap)
III miejsce Arkadiusz Staniszewski (Węgorzewo)

Kategoria dziewczęta kl. IV – VI

I miejsce Oliwia Bagińska (Gołdap)
II miejsce Elżbieta Prostko (Ełk)
III miejsce Julia Jankowska (Gołdap)
IV miejsce Natalia Jankowiak (Węgorzewo)
V miejsce Justyna Ćwik Justyna (Boćwinka)

Kategoria chłopcy kl. IV – VI

I miejsce Dominik Święcki (Gołdap)
II miejsce Mikołaj Malinowski (Ełk)
III miejsce Dawid Chilicki (Gołdap)
IV miejsce Kacper Matelak (Gawlik Wielki)
V miejsce Adrian Wittek (Perły)
VI miejsce Mateusz Marcinkiewicz (Gołdap)
VII miejsce Patryk Piekarz (Gawli Wielki)
VIII miejsce Bartosz Ziemba (Giżycko)
IX miejsce Rafał Kowalik (Perły)
X miejsce Gabriel (Perły)
XI miejsce Szymon Sabat (Gawlik Wielki)
XII miejsce Sebastian Kluz (Perły)
XIII miejsce Bartłomiej Budziński (Ełk)

Kategoria chłopcy gimnazjum:

I miejsce Damian Jarzyna (Gołdap)
II miejsce Jacek Zabłocki (Koźlak)

Kategoria dziewczęta – szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce Alicja Kulinek (Węgorzewo)
II miejsce Karolina Waraksa (Popioły)
III miejsce Natalia Stępniak (Giżycko)

Kategoria chłopcy szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce Kacper Masiun (Gołdap)
II miejsce Marcin Skrypoczka (Węgorzewo)
III miejsce Patryk Kłeczek (Olecko)
IV miejsce Łukasz Bartnicki(Olecko)
V miejsce Sebastian Kozakiewicz (Węgorzewo)
VI miejsce Piotr Łobacz (Banie Mazurskie)

Kategoria open kobiet:
I miejsce Alicja Kulinek (Węgorzewo)
II miejsce Marianna Ruchalska (Stare Krzywe)
III miejsce Beata Jankowiak (Węgorzewo)
IV miejsce Małgorzata Hamadyk (Stawiska)
V miejsce Dorota Podgórna – Ćwik (Boćwinka)

Kategoria open mężczyzn:
I miejsce Robert Karniej (Olecko)
II miejsce Marcin Chlebus (Olecko)
III miejsce Kazimierz Żyliński (Krasnopol)
IV miejsce Roman Polewczak (Giżycko)
V miejsce Zdzisław Śwircz (Giżycko)
VI miejsce Bogdan Deneka (Pawłowo)
VII miejsce Jarosław Deneka (Pawłowo)
VIII miejsce Kacper Misiun (Gołdap)
IX miejsce Andrzej Karniej (Olecko)
X miejsce Marek Różycki (Gołdap)
XI miejsce Łukasz Kozyra (Suwałki)
XII miejsce Jerzy Dzierżak (Srokowo)
XIII miejsce Robert Wilczko (Gawlik Wielki)
XIV miejsce Dariusz Ziółkowski (Sobiechy)
XV miejsce Dominik Święcki (Gołdap)
XVI miejsce Jacek Zabłocki (Koźlak)
XVII miejsce Tomasz Wasilewski (Węgorzewo)
XVIII miejsce Andrzej Olejniczak (Korsze)
XIX miejsce Grzegorz Pacholec (Srokowo)
XX miejsce Dariusz Dudziński (Pozezdrze)
XXI miejsce Mateusz Marcinkiewicz (Gołdap)

Kategoria 50 + Mężczyzn:
I miejsce Stanisław Malinowski (Ełk)
II miejsce Andrzej Karniej (Olecko)
III miejsce Kazimierz Żyliński (Krasnopol)
IV miejsce Marek Różycki (Gołdap)
V miejsce Jerzy Dzierzak (Srokowo)
VI miejsce Zdzisław Śwircz (Giżycko)
VII miejsce Robert Wieliczko (Gawlik Wielki)
VIII miejsce Andrzej Olejniczak (Korsze)
IX miejsce Tadeusz Zachorski (Srokowo)

Kategoria najlepszy węgorzewianin:
I miejsce Dariusz Źółkowski (Sobiechy)
II miejsce Jarosław Deneka (Pawłowo)
III miejsce Bogdan Deneka (Pawłowo)
IV miejsce Dariusz Dudziński (Pozezdrze)
V miejsce Jacek Zabłocki (Koźlak)
VI miejsce Tomasz Wasilewski (Węgorzewo)

 

W niedzielę (9 kwietnia) w hali Lega w Olecku odbył się X Memoriał Ignacego Jasieluna i Franciszka Pietrołaja. W turnieju uczestniczyło 156 zawodniczek i zawodników, w tym Rosjanie i Litwini.

Pierwszych trzech zawodników z każdej kategorii otrzymało pamiątkowe dyplomy i statuetki ufundowane przez Urząd Miejski w Olecku oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów i organizatora. Wszyscy zawodnicy otrzymali bezpłatne wejściówki na pływalnię.

Wyniki

 

Niepełnosprawni – kobiety:

1. Anna Zielińska (WTZ Olecko)

 

Niepełnosprawni – mężczyźni:

1. Marek Rzepliński (Start Białystok)

2. Krzysztof Trochim (Start Białystok)

 

Dziewczęta 2006 r. i młodsze:

1. Natalia Bogdanowicz (Lidzbark Warmiński)

2. Ekaterina Skoblik (Kaliningrad-Rosja)

3. Maria Skarżyńska (Pisanica)

4. Daria Sobol (Kaliningrad-Rosja)

5-6. Anna Wakina (Kaliningrad-Rosja)

5-6. Julia Jankowska (Gołdap)

7-8. Viktoria Raulinaityte (Vilkaviskis-Litwa)

7-8. Rugile Pauistyte (Vilkaviskis-Litwa)

9. Aiste Bartelyte (Vilkaviskis-Litwa)

 

Chłopcy 2006 r. i młodsi:

1. Dawid Chilicki (Gołdap)

2. Mateusz Marcinkiewicz (Gołdap)

3. Walerij Guszczin (Kaliningrad-Rosja)

4. Augustas Bulota (Vilkaviskis-Litwa)

5-6. Andriej Kleczko (Kaliningrad-Rosja)

5-6. Jan Krutul (Płaska)

7-8. Karol Szeszko (Białobrzegi)

7-8. Martynas Peźa (Vilkaviskis-Litwa)

9-12. Adas Olalas (Vilkaviskis-Litwa)

9-12. Ilia Poliewoj (Kaliningrad-Rosja)

9-12. Stanisław Krutul (Płaska)

9-12. Mojus Aleksandravicius (Vilkaviskis-Litwa)

13-16. Vakaris Bartninkas (Vilkaviskis-Litwa)

13-16. Arsenij Gorłacz (Kaliningrad-Rosja)

13-16. Oretas Babarskas (Vilkaviskis-Litwa)

13-16. Bartosz Ziemba (Giżycko)

17-22. Haroldas Mockevicius (Vilkaviskis-Litwa)

17-22. Maciej Ziarko (Pisanica)

17-22. Kristupas Dobrovolskis (Vilkaviskis-Litwa)

17-22. Hubert Bogdanowicz (Lidzbark Warmiński)

17-22. Radvydas Stemplys (Vilkaviskis-Litwa)

17-22. Artur Krymski (Pisanica)

 

Dziewczęta 2004 r. i młodsze:

1. Agna Bernotaityte (Vilkaviskis-Litwa)

2. Gabriela Ziarko (Ełk)

3. Natalia Bogdanowicz (Lidzbark Warmiński)

4. Uliana Łobanowa (Kaliningrad-Rosja)

5-6. Weronika Panina (Kaliningrad-Rosja)

5-6. Daria Sobol (Kaliningrad-Rosja)

7-8. Liepa Mozuraityte (Vilkaviskis-Litwa)

7-8. Ekaterina Skoblik (Kaliningrad-Rosja)

9-10. Ula Vaitunaityte (Vilkaviskis-Litwa)

9-10. Anna Wakina (Kaliningrad-Rosja)

 

Chłopcy 2004 r. i młodsi:

1. Rokas Brazaitis (Vilkaviskis-Litwa)

2. Mikołaj Malinowski (Ełk)

3. Kacper Malinowski (Pisanica)

4. Maciej Bronakowski (Białobrzegi)

5-6. Dominik Święcki (Gołdap)

7-8. Geivydas Źalkauskas (Vilkaviskis-Litwa)

7-8. Władimir Kowryga (Kaliningrad-Rosja)

7-8. Dominik Markowski (Pisanica)

9-12. Władisław Timofiejew (Kaliningrad-Rosja)

9-12. Deivydas Valiukevicius (Vilkaviskis-Litwa)

9-12. Martynas Peźa (Vilkaviskis-Litwa)

9-12. Jan Krutul (Płaska)

13-16. Augustas Bulota (Vilkaviskis-Litwa)

13-16. Orestas Babarskas (Vilkaviskis-Litwa)

13-16. Andriej Kleczko (Kaliningrad-Rosja)

13-16. Arsenij Gorłacz (Kaliningrad-Rosja)

17-22. Rasvydas Stemplys (Vilkaviskis-Litwa)

17-22. Maciej Ziarko (Pisanica)

17-22. Alieksiej Wołkow (Kaliningrad-Rosja)

17-22. Arnas Marauskas (Vilkaviskis-Litwa)

17-22. Karol Szeszko (Białobrzegi)

17-22. Ilia Poliewoj (Kaliningrad-Rosja)

17-22. Stanisław Krutul (Płaska)

 

Dziewczęta 2001 r. i młodsze:

1. Arina Zabusowa (Kaliningrad-Rosja)

2. Joanna Łuszczyńska (Czarni Olecko)

3. Saima Krutulyte (Vilkaviskis-Litwa)

4. Alina Kariebina (Kaliningrad-Rosja)

5-6. Wieronika Panina (Kaliningrad-Rosja)

5-6. Dominika Miezianko (Czarni Olecko)

7-8. Agna Bernotaityte (Vilkaviskis-Litwa)

7-8. Uljana Łobanowa (Kaliningrad-Rosja)

9-10. Liepa Mozuraityte (Vilkaviskis-Litwa)

9-10. Ula Vaitunaityte (Vilkaviskis-Litwa)

 

Chłopcy 2001 r. i młodsi:

1. Miron Opanasienko (Kaliningrad-Rosja)

2. Arsienij Gorłacz (Kaliningrad-Rosja)

3. Dmitrij Koliesnikow (Kaliningrad-Rosja)

4. Kamil Małyszko (Galaxy Białystok)

5-6. Rokas Brazaitis (Vilkaviskis-Litwa)

5-6. Piotr Aksinowicz (Słobódka)

7-8. Arnas Maurauskas (Vilkaviskis-Litwa)

7-8. Marcel Rutkowski (Pisanica)

9-12. Geivydas Źalkauskas (Vilkaviskis-Litwa)

9-12. Deividas Veliukevićius (Vilkaviskis-Litwa)

9-12. Dźiugas Armanavicius (Vilkaviskis-Litwa)

9-12. Władisław Timofiejew (Kaliningrad-Rosja)

13-18. Dominik Markowski (Pisanica)

13-18. Władimir Kowriga (Kaliningrad-Rosja)

13-18. Alieksiej Wołkow (Kaliningrad-Rosja)

13-18. Maciej Bronakowski (Białobrzegi)

13-18. Aleksander Krajewski (Czarni Olecko)

13-18. Damian Fiedorowicz (Czarni Olecko)

 

Dziewczęta 1997 r. i młodsze:

1. Arina Zabusowa (Kaliningrad-Rosja)

2. Saima Krutulyte (Vilkaviskis-Litwa)

3. Joanna Łuszczyńska (Czarni Olecko)

4. Alina Kariebina (Kaliningrad-Rosja)

5-6. Natalia Stępniak (Giżycko)

5-6. Dominika Miezianko (Czarni Olecko)

 

Chłopcy 1997 r. i młodsi:

1. Dmitrij Koliesnikow (Kaliningrad-Rosja)

2. Krystian Maciorowski (Grajewo)

3. Miron Opanasienko (Kaliningrad-Rosja)

4. Jakub Barszczewski (Słobódka)

5-6. Kamil Małyszko (Galaxy Białystok)

5-6. Marcel Rutkowski (Pisanica)

7-8. Damian Domolewski (Słobódka)

7-8. Alieksandr Jewieriew (Kaliningrad-Rosja)

9-12. Arsienij Gorłacz (Kaliningrad-Rosja)

9-12. Kacper Malinowski (Pisanica)

9-12. Dźiugas Armanavicius (Vilkaviskis-Litwa)

9-12. Kacper Misiun (Gołdap)

13-17. Konrad Mikielski (ZSLiZ Olecko)

13-17. Aleksander Krajewski (Czarni Olecko)

13-17. Damian Fiedorowicz (Czarni Olecko)

13-17. Łukasz Bartnicki (Czarni Olecko)

13-17. Patryk Kłeczek (Czarni Olecko)

 

Open kobiet:

1. Marzena Jasińska (Czarni Olecko)

2. Joanna Łuszczyńska (Czarni Olecko)

3. Dominika Miezianko (Czarni Olecko)

 

Open mężczyzn:

1. Zeimys Kestutis (Litwa)

2. Jarosław Żołądkowski (Galaxy Białystok)

3. Edvinas Tamośiunas (Litwa)

4. Vytas Rybakas (Litwa)

5-6. Marcin Czarniawski (Ełk)

5-6. Łukasz Mikucki (Drygały)

7-8. Adam Reucki (Galaxy Białystok)

7-8. Robert Karniej (Czarni Olecko)

9-12. Tyberiusz Królewicz (Grajewo)

9-12. Michał Bronakowski (Białobrzegi)

9-12. Kamil Małyszko (Galaxy Białystok)

9-12. Damian Domolewski (Słobódka)

13-16. Wojciech Piotrowski (Rajgród)

13-16. Krystian Maciorowski (Grajewo)

13-16. Mateusz Marczykowski (Grajewo)

13-16. Jan Polewczak (Giżycko)

17.24. Jarosław Kwiatkowski (Ełk)

17-24. Zdzisław Śwircz (Giżycko)

17-24. Mariusz Bogdanowicz (Lidzbark Warmiński)

17-24. Michał Franczak (Słobódka)

17-24. Jakub Barszczewski (Słobódka)

17-24. Grzegorz Kaszuba (Maków Mazowiecki)

17-24. Czesław Morzy (Białystok)

17-24. Piotr Aksinowicz (Słobódka)

25-27. Tomasz Skrocki (Olecko)

25-27. Alieksandr Jewieriew (Kaliningrad-Rosja)

25-27. Rusłan Hoyan (Grajewo)

 

Mężczyźni powyżej 50 lat:

1. Jarosław Żołądkowski (Galaxy Białystok)

2. Kazimierz Żyliński (Krasnopol)

3. Dariusz Bartycha (Olsztyn)

4. Zdzisław Śwircz (Giżycko)

5-6. Jan Nawrot (Olecko)

5-6. Tadeusz Pietrołaj (Olecko)

7. Jarosław Dobrzyński (Białobrzegi)

 

Mężczyźni powyżej 60 lat:

1. Adam Trochim (Olecko)

2. Henryk Szeszko (Białobrzegi)

3. Józef Polakowski (Olecko)

4. Zbysław Konopczyński (Lenarty)

5. Janusz Jurczyk (Giżycko)

 

 

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Wystąpili w trzech turniejach tenisa stołowego

  1. Piotr Miszkiel

    Wielkie gratulacje!

     
  2. sportowiec

    Róźyk weź ty się w końcu naucz pisać poprawnie te artykuły, po co te długie listy tych wszystkich zawodników, opisz to ładnie i wrzuć tylko gołdapian i po sprawie.