KOLSPORT Obozy Letnie i Zimowe – PRACA!!!

Jesteś instruktorem sportu np. piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, sportów walki, fitness, LA, pływania, taniec lub czujesz się mocny w innych dyscyplinach sportowych? Jesteś nauczycielem wf lub języka obcego i masz znakomity kontakt z dziećmi i młodzieżą? A może jesteś wychowawcą kolonijnym czy animatorem czasu wolnego i posiadasz umiejętności artystyczne (np. śpiew, teatr) lub naukowe (np. eksperymenty, doświadczenia).

Lubisz pracować z dziećmi i młodzieżą? Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami i dołącz do dynamicznego zespołu KOLSPORT!
Poszukujemy osób, które w swoją pracę wkładają dużo pasji oraz maksymalne zaangażowanie. Osób aktywnych, które mają niespożyte pokłady energii do działania i podejmowania się nowych wyzwań.
Jeśli posiadasz inne pasje, hobby i umiejętności jesteś specjalistą w innej dziedzinie, wypełniając formularz napisz nam o tym. Oferujemy dogodne warunki współpracy! Do naszego zespołu zapraszamy również chętnych wolontariuszy. Jesteś zainteresowany – wyślij do nas wypełniony formularz znajdujący się na stronie www.kolsport.pl

Zachęcamy do kontaktu z nami. KOLSPORT – to kadra z pasją.
Wszystkie osoby, które chcą podjąć pracę w naszej firmie w charakterze instruktora/animatora podczas naszych obozów muszą posiadać dokument poświadczający zdobycie kwalifikacji umożliwiających pracę z dziećmi i młodzieżą (kurs przygotowawczy dla kandydatów na wychowawców dzieci i młodzieży lub zaświadczenie instruktorskie, trenerskie, nauczyciele, absolwenci kierunków pedagogicznych).

Powiązane artykuły