Po ciężkiej walce przegrana Jaćwingów na własnym parkiecie

Niestety przegrywamy pierwszy mecz w tym sezonie na własnym parkiecie. Kętrzyńska drużyna jest dobrze zorganizowana, doświadczona o doskonałych warunkach fizycznych. Wiedzieliśmy, że będzie bardzo ciężko, że czeka nas walka do końcowego gwizdka. Tak też było, dużo sportowej walki, bramka za bramkę. Chyba nikt by nie zaryzykował wskazać zwycięzcę podczas meczu. Drużyny szły bramka za bramkę, raz prowadziła jedna raz druga drużyna, ale to kętrzynianie na przerwę schodzili z jednobramkową przewagą 15:14.

Po przerwie emocje były jeszcze większe i na dwubramkowe prowadzenie wyszli gołdapianie i dość długo taki wynik utrzymywali. Jednak końcówka to widoczna przewaga gości. Przegrywamy 25:29. Pomiomo przegranej nasi zawodnicy pokazali wielkie serce do walki.

Serdecznie dziękuję wspaniałym kibicom, wasz doping to połowa sukcesu, inni mogą się od was uczyć – ” Mazury są wasze”. Szczególnie dziękuję dzieciom i ich rodzicom przybyłym z Dubeninek. W rozgrywkach ligowych na koncie mamy trzy zwycięstwa i dwie porażki. Za tydzień mecz wyjazdowy do Siemiatycz. W meczu grali i bramki rzucali: Mateusz Sztuk (5), Filip Czajkowski (6), Konrad Sitek (2), Rafał Budlewski (6), Mieczysław Ćwikowski (3), Kamil Ołdak (3), Daniel Żbikowski, Krzysztof Rzeźnicki, Jacek Szrejder, Marcin Gawza, Rafał Mrozowski, Gabryś Bukowski, Michał Kazimierski, Kacper Oszako, Bartłomiej Gryniewicz (B),Ireneusz Wasilewski (B).